Privātie pasākumi

Privāti pasākumi

Lāzertags draugu, paziņu vai radu lokā ir ideāls veids kā aktīvi pavadīt laiku kopā. Jums būs iespēja gan fiziski aktīvi pakustēties, gan jautri un interesanti risināt lāsertaga stratēģijas gan apgūt šaušanas prasmes un parādīt citiem kādu viltību.

lāzertagā nav jābaidās, ja jums nav pieredze ar ieročiem vai neesat fiziski sagatavotākais. Lāzertag spēle sastāv no daudz un dažādu prasmju un īpašību kopumu no kurām viena no būtiskākajām ir spēja nepadoties. Bieži novērota situāca, kad fiziski sagatavotākie jaunieši zaudē mazāk sagatavotākiem tikai tapēc, ka ātrāk padodas. Vai cilvēki ar militāro pieredzi zaudē, cilvēkiem kuriem nav nekādu iepriekšēju prasmju ar ieročiem, tikai tapēc ka nebaidās meklēt jaunas šaušanas un slēpšanās pozīcijas.

Regulāri no spēlētājiem, kuri agrāk nebija spēlējuši lāzertagu, dzirdam atsauksmes, ka nebija domājuši, ka būs tik interesanti un aizraujoši un ka būs tā noskrējušies. Pat fiziskie maz aktīvi spēlētāji ir cauri slepji, jo paši sev nemanot, aizrāvušies un iegājuši azartā un spēles beigās ir pārsteigti par sevi, ka tā noskrējušies.

Zvani un piesaki savu lāzertag spēli.